Uitslagen 2014

1/4 Triathlon Heren

Plaats Start Nr. Achternaam Voornaam Tussen Woonplaats Eindtijd
1 1 Vaes Youri Eindhoven 01:55:45
2 12 Haan Roland de EINDHOVEN 01:57:50
3 32 Rink Joost Utrecht 02:03:05
4 28 Otter Jim AMERONGEN 02:07:45
5 37 Schinkel Jeroen IJSSELSTEIN 02:08:50
6 43 Struik Rick DEURNE 02:10:20
7 6 Dam Alan van CULEMBORG 02:11:15
8 38 Schinkel Jody BENSCHOP 02:12:00
9 2 Berg Stefan van den CULEMBORG 02:12:50
10 35 Schans Peter van der ARNHEM 02:13:00
11 16 Kooij Tijmen Culemborg 02:14:10
12 49 Wessels Piet Maasbommel 02:16:15
13 7 Dijk Joost van GELDERMALSEN 02:19:55
14 39 Schmitz Koen Bussum 02:20:45
15 26 Niftrik Maikel van CULEMBORG 02:21:55
16 24 Matthee Joris CULEMBORG 02:22:10
17 40 Schravemade Tim UTRECHT 02:25:00
18 22 Maas Peter HELMOND 02:25:45
19 11 Gosselink Rob UTRECHT 02:27:05
20 17 Lelieveld Bastiaan Culemborg 02:28:50
21 27 Ockhuizen Jimmy GORINCHEM 02:28:50
22 47 Vernooij Robert SCHALKWIJK 02:28:50
23 44 Van Rijnsoever Frank j UTRECHT 02:29:55
24 23 Markenhof Willem-Jan VIANEN 02:35:40
25 14 Houten Albert van NIJMEGEN 02:36:45
26 36 Schepers Bas APELDOORN 02:37:25
27 30 Polak Elja Culemborg 02:39:05
28 3 Borst Michiel Jidhafs 02:39:30
29 9 Exsel Jeroen van NIJMEGEN 02:40:15
30 25 Moorelisse Beer EVERDINGEN 02:40:45
31 51 Willems Guus UTRECHT 02:41:05
32 13 Holleman Pascal KEDICHEM 02:41:35
33 31 Poldervaart Bas Buurmalsen 02:47:00
34 15 Kemker Patrick BEESD 02:48:20
35 48 Water Jos van de BEESD 02:49:35
36 45 Vecht Ferran van de HOUTEN 02:50:50
37 4 Bullee Bertho BEESD 02:51:55
38 18 Linden Erwin van der Papendrecht 02:54:30
39 46 Vecht Sjors van de HOUTEN 03:00:45
40 19 Lokhorst Bruno AMSTERDAM 03:13:45
41 10 Gijsman Frits AMSTERDAM nb
42 21 Luchies Bjorn LOCHEM nb
43 29 Peek Bartjan UTRECHT nb
44 50 Westerbroek Gert AMSTERDAM nb

1/4 Triathlon Heren 40+

Plaats Start Nr. Achternaam Voornaam Tussen Woonplaats Eindtijd
1 72 Verbeek Cees GELDERMALSEN 02:06:25
2 78 Grift Gerard van de LEERSUM 02:06:50
3 65 Mooiman Rogier Dreumel 02:08:30
4 56 Empel Ton van ASTEN 02:14:20
5 57 Goedhart Mathieu Deil 02:14:35
6 63 Kuurstra Charles TIEL 02:16:10
7 66 Osinga Gosse CULEMBORG 02:19:00
8 64 Lens John GELDERMALSEN 02:21:05
9 62 Kruis Wim GORINCHEM 02:21:15
10 53 Cnossen Richard Zevenhuizen 02:22:25
11 69 Takken Peter HAAFTEN 02:27:00
12 59 Hol Gert-Jan TRICHT 02:28:20
13 71 Udo Pim DEIL 02:30:20
14 70 Tonies Boris CULEMBORG 02:31:00
15 55 Debruyne Domien AMSTERDAM 02:34:40
16 61 Kragten Victor ARKEL 02:37:15
17 58 Heugten Wilfred van ASTEN 02:40:30
18 54 Companjen Thijs WESTERBEEK 02:46:00
19 68 Strik Remko NAALDWIJK 02:53:40
20 60 Huure Edwin van der VOORTHUIZEN 02:56:30
21 73 Verhaal Xander LIENDEN nb

1/4 Triathlon Heren 50+

Plaats Start Nr. Achternaam Voornaam Tussen Woonplaats Eindtijd
1 89 Scholtus Dick KESTEREN 02:09:25
2 87 Rijneveld Bert SCHOONHOVEN 02:15:25
3 83 Loenen Jan van METEREN 02:15:35
4 92 Verbugt Henry GRIENDTSVEEN 02:20:00
5 93 Voort Willem van der SCHAGEN 02:20:15
6 79 Helden Sjaak van GELDERMALSEN 02:21:45
7 88 Schinkel Jan BENSCHOP 02:22:55
8 96 Werken Wim van de BEESD 02:27:45
9 86 Meulen Willem van der BEESD 02:29:40
10 90 Steenbeek Erik TIEL 02:30:55
11 75 Breugelmans Wim ASTEN 02:33:20
12 77 Driessen Wim ASTEN 02:34:25
13 82 Koolen Henri ASTEN 02:36:20
14 95 Weenen Leen van BEESD 02:37:15
15 85 Merkens Jaap TRICHT 02:48:10
16 80 Joosten Eric ASTEN 02:50:20
17 76 Bullee Frik BEESD 02:51:50
18 91 Thijssen Geert TILBURG 02:53:25
19 84 Meeuws Jos SOMEREN 03:06:20
20 74 Bassa Cees BEESD nb
21 81 Kerkmeester Heico CAPELLE AAN DEN IJSSEL nb

1/4 Triathlon Dames

Plaats Start Nr. Achternaam Voornaam Tussen Woonplaats Eindtijd
1 98 Reuver Sarah-Lynn Barneveld 02:23:45
2 97 Helsper Lieke UTRECHT 02:41:20
3 99 Urk Sarah van Jidhafs 03:26:25

1/4 Triathlon Dames 40+

Plaats Start Nr. Achternaam Voornaam Tussen Woonplaats Eindtijd
1 100 Bosch Carin van den GELDERMALSEN 02:34:15
2 102 Hol Tiny BEESD 02:34:45
3 106 Woude Caja van der UTRECHT 02:39:35
4 94 Vorst Margo van der EINDHOVEN 02:44:00
5 101 Galindo Karen Tricht 02:45:45
6 105 Kroeze-Nout Elizabeth BEESD 02:48:25
7 103 Kersten Karin Amsterdam 02:51:20

1/4 Triathlon Dames 50+

Plaats Start Nr. Achternaam Voornaam Tussen Woonplaats Eindtijd
1 108 Kuijk Mieke van Harmelen 02:25:20
2 109 Poll Mieke van de GELDERMALSEN 02:42:00
3 107 Heerdt Ilona BUSSUM 02:57:30
4 110 Vries Els de LIEROP 02:58:20

1/8 Triathlon Heren

Plaats Start Nr. Achternaam Voornaam Tussen Woonplaats Eindtijd
1 136 Heel Johnny van VELDDRIEL 01:04:19
2 155 Rijneveld Wilco SCHOONHOVEN 01:05:05
3 160 Schenkhof Wilco Van ECHTELD 01:05:25
4 148 Odemaere Demmie DOETINCHEM 01:06:20
5 145 Mulder Benny TRICHT 01:06:30
6 151 Piek Henry Rumpt 01:07:00
7 127 Christen Henk ARNHEM 01:07:55
8 124 Box Fred VELDHOVEN 01:08:00
9 130 Derks Willem DORDRECHT 01:09:05
10 118 Blokland Arie WAALRE 01:09:10
11 158 Sande Willemjan van de DEIL 01:11:10
12 128 Cozijnsen Jan Scherpenzeel 01:11:40
13 174 Water Josinus van de BEESD 01:12:35
14 119 Blom Frank NIEUW-VENNEP 01:13:50
15 139 Keppel Melvin UTRECHT 01:14:50
16 115 Antoni Mike CULEMBORG 01:16:00
17 138 IJzendoorn Andre van TIEL 01:16:35
18 152 Regtien Rune BEUSICHEM 01:17:10
19 122 Boer Guido de UTRECHT 01:17:25
20 173 Water Henk van de BEESD 01:18:30
21 116 Bassa Igor BEESD 01:18:40
22 129 Cozijnsen Joshua SCHERPENZEEL 01:18:45
23 166 Tins Remy CULEMBORG 01:19:05
24 143 Meeteren Remon van BEESD 01:19:35
25 162 Soelen Theus van Beesd 01:19:35
26 126 Bullee Adrie BEESD 01:20:40
27 137 Hel William van de APELDOORN 01:21:20
28 153 Regtien Twan BEUSICHEM 01:21:45
29 141 Kragten Bart ARKEL 01:22:00
30 121 Blom Rick NIEUW-VENNEP 01:22:15
31 146 Noord Henk van Beesd 01:22:45
32 169 Van Leerdam Ron BEESD 01:22:55
33 154 Reuver Sjef Tiel 01:23:05
34 161 Slotboom Preben’s CULEMBORG 01:23:10
35 150 Pichot DuPlessis René BEESD 01:23:20
36 140 Koedam Paul CULEMBORG 01:23:30
37 120 Blom Max NIEUW-VENNEP 01:23:55
38 33 Salari Luuk CULEMBORG 01:24:15
39 157 Ritskes Wietse ZWIJNDRECHT 01:25:10
40 163 Sprong Jan-Peter LEERDAM 01:25:55
41 170 Visser Eddy LEERDAM 01:26:45
42 164 Stevens Marco CULEMBORG 01:26:55
43 171 Vos Bert NEERIJNEN 01:27:10
44 159 Schaap Pedro Beesd 01:27:25
45 133 Eijk John van Leerdam 01:28:00
46 123 Bosch Eric ten DRIEBERGEN 01:28:15
47 117 Blijenberg Erik BEUSICHEM 01:28:30
48 165 Teeffelen Ton Van RIJSWIJK 01:29:20
49 132 Duijzer Aart GORINCHEM 01:30:35
50 172 Wakeren Jacco van CULEMBORG 01:31:50
51 175 Weerd Jacob van der UTRECHT 01:32:00
52 135 Harder Remco den CULEMBORG 01:32:05
53 147 Doorn Sebastiaan van Beesd 01:32:20
54 131 Dingelstad Wim Geldermalsen 01:32:40
55 149 Paalvast Wim CULEMBORG 01:33:00
56 156 Rinck Vincent CULEMBORG 01:35:15
57 168 Valen Peter BEESD 01:36:50
58 177 Zwanenburg Fred HOUTEN 01:40:10
59 142 Meeteren Bas van BEESD 01:42:30
60 144 Meeteren Sabine van BEESD 01:42:30
61 167 Toolen Mike van der Meteren 01:57:00
62 176 Wierda Sjoerd GELDERMALSEN nb

1/8 Triathlon Dames

Plaats Start Nr. Achternaam Voornaam Tussen Woonplaats Eindtijd
1 196 Soldt Krista van DEN BOSCH 01:13:05
2 198 Velzen Roos van HAARLEM 01:13:50
3 188 Lambregts Merle Geldermalsen 01:16:55
4 192 Ouwerkerk Martine BEESD 01:22:30
5 184 Huffmeijer Marie-Jose Deil 01:22:50
6 179 Blok Corrie GORINCHEM 01:24:15
7 187 Kragten Doris ARKEL 01:24:40
8 180 Bremen Nicky van BEESD 01:25:20
9 181 Buck Yvonne Tricht 01:25:25
10 194 Riphagen-Regtien Esther RIJSWIJK 01:25:35
11 201 Water Femke van de BEESD 01:27:35
12 183 Burk Sandra van METEREN 01:28:10
13 199 Verheul Yvonne WIJK BIJ DUURSTEDE 01:29:35
14 193 Regtien Dini BEUSICHEM 01:30:05
15 178 Alem Esmee van Rhenoy 01:30:35
16 186 Kraal Simone UTRECHT 01:31:50
17 197 Veen Liesbeth van der CULEMBORG 01:32:10
18 202 weert Ellen van Leerdam 01:32:45
19 185 Immink-VanKoeverden Gerrie ZOELMOND 01:33:25
20 189 Meeteren Hanny van BEESD 01:35:20
21 182 Burk Astrid van GELDERMALSEN 01:36:20
22 203 Zuurmond Sharon BEESD 01:39:10
23 191 Oudt Sabine UTRECHT 01:40:45
24 195 Salari Marjolein CULEMBORG 01:50:55
25 190 Oort Tamara van Tricht 01:54:45

Trio Teams

Plaats Start Nr Eindtijd Teamnaam Teamleden Onderdeel
1 206 02:21:20 Trio 4 Fun Yannick Versteegh zwemmer
  Gerda Takken- Klijn fietser
  Iwan Klijn loper
 
2 208 02:27:55 Rob en de jojo Josee van Schaik zwemmer
  Rob van Schaik fietser
  Jordy van Bremen loper
 
3 204 02:28:25 Mag het een rondje meer zijn Gean van Erp zwemmer
  Rene Verweij fietser
  Myrthe van Bremen loper
 
4 207 02:39:15 HTB315 Jeroen van Gameren zwemmer
  Jordi van de Water fietser
  Esmee van de Water loper
 
205 DNF Premium Speed Albert van den Heuvel zwemmer
Peter van Santvoort fietser
Sylvia van Santvoort loper