Uitslagen 2017

1/4 Triathlon Heren

Plaats Start Nr. Achternaam Tussen Voornaam Woonplaats Eindtijd
1 28 Thiel van Stefan Zeeland 01:58:15
2 32 Wal van der Bram CULEMBORG 01:59:20
3 21 Liempt van Peter KERKDRIEL 02:00:05
4 31 Visser de Tom CULEMBORG 02:03:50
5 1 Lantink Geert Amersfoort 02:05:25
6 30 Velders Jeroen TIEL 02:05:55
7 26 Rijk Mark WAALRE 02:06:00
8 9 Ebbens Fokko UTRECHT 02:12:50
9 36 Wille Lionel ASCH 02:14:35
10 27 Schinkel Jody BENSCHOP 02:18:10
11 4 Brons Wim DEIL 02:18:55
12 7 Dijk van Joost GELDERMALSEN 02:23:40
13 15 Veuger Ronald Zaltbommel 02:24:35
14 14 Hofman Matthijs LEERSUM 02:27:35
15 5 Buijs Pieter LOPIK 02:29:50
16 19 Leenders Rick DEN BOSCH 02:30:15
17 16 Israel Miguel DEN HAAG 02:30:25
18 17 Kelder Remco LEKKERKERK 02:38:15
19 2 Bassa Igor BEESD 02:41:15
20 22 Lokven van Thijs ROSMALEN 02:49:00
21 24 Pepping Martijn UTRECHT 02:50:15
22 18 Klerkx Pim WAALWIJK 02:50:55
23 11 Heijningen van Lars NIJMEGEN 02:53:25
24 34 Water van de Jos BEESD 02:54:35
25 33 Wasmann Roeland UTRECHT 03:15:10
26 68 Eijk van John LEERDAM 03:15:15
8 Daalen van Robert DEN BOSCH DNF
20 Leerkotte Casper Utrecht DSQ
35 Wierikx Jeroen UTRECHT DSQ

1/4 Triathlon Heren 40+

Plaats Start Nr. Achternaam Tussen Voornaam Woonplaats Eindtijd
1 51 Jong de Dirk-Jan HEUKELUM 02:03:20
2 58 Schinkel Jeroen IJSSELSTEIN 02:08:30
3 54 Mooiman Rogier DREUMEL 02:10:15
4 44 Eikelboom Willem LEUSDEN 02:15:35
5 56 Osinga Gosse CULEMBORG 02:16:00
6 47 Goedhart Mathieu DEIL 02:20:15
7 46 Geemen van Peter HUIZEN 02:21:30
8 52 Matthee Joris CULEMBORG 02:22:15
9 41 Berg van den Sander NIEUWEGEIN 02:25:40
10 45 Fransman Wouter HOUTEN 02:28:20
11 55 Ockhuizen Rutger GELLICUM 02:37:15
12 60 Smits Martel Giessenburg 02:38:30
13 59 Suurmond Mark RAVENSWAAIJ 02:39:10
14 48 Griffioen Marc Tiel 02:41:15
15 43 Diks Jan Deil 02:43:20
16 57 Poppel van Wouter MONNICKENDAM 02:46:25
17 53 Meijden van der Richard VEENENDAAL 02:48:45
18 50 Hoogendoorn Bob BUREN 03:02:50
19 49 Hadziarapovic Nermin Amsterdam 03:03:55
20 42 Beurden van Kenneth TILBURG 03:11:55
62 Volkers Arjen CULEMBORG DNF

1/4 Triathlon Heren 50+

Plaats Start Nr. Achternaam Tussen Voornaam Woonplaats Eindtijd
1 69 Elie Ton CULEMBORG 02:07:05
2 89 Verbeek Cees GELDERMALSEN 02:12:55
3 67 Scholtus Dick KESTEREN 02:14:45
4 77 Loenen van Jan METEREN 02:18:15
5 83 Sanders Peter LEKKERKERK 02:20:30
6 76 Lens John GELDERMALSEN 02:26:30
7 74 Hol Gert-Jan TRICHT 02:30:35
8 91 Wal van de Erik DORDRECHT 02:36:25
9 86 Steenbeek Erik TIEL 02:37:40
10 80 Nugter Sjaak Harmelen 02:41:15
11 81 Oosterhof Hans GORINCHEM 02:47:10
12 92 Weenen van Leen BEESD 02:51:35
13 65 Bassa Cees BEESD 02:52:05
14 73 Heuvel van den Arjen BEUSICHEM 02:52:05
15 66 Doorn van Jørgen ZOELEN 02:56:20
16 87 Thijssen Geert TILBURG 02:56:50
17 90 Verhoeven Eric TILBURG 03:01:40
18 79 Mols Peter BUREN 03:08:45
68 Eijk van John LEERDAM DNF
71 Grift van de Gerard LEERSUM DNF

1/4 Triathlon Heren 60+

Plaats Start Nr. Achternaam Tussen Voornaam Woonplaats Eindtijd
1 96 Rijneveld Bert SCHOONHOVEN 02:23:15
2 97 Schinkel Jan BENSCHOP 02:30:35
3 95 Hoonakker Hans MONNICKENDAM 02:37:15
4 93 Gootjes Rini UDENHOUT 03:08:05

1/4 Triathlon Dames

Plaats Start Nr. Achternaam Tussen Voornaam Woonplaats Eindtijd
1 104 Jochems Andrea Amersfoort 02:04:40
2 111 Voorhout Marloes HARMELEN 02:24:30
3 100 Baaijen van Esther Amsterdam 02:41:15
4 108 Ritsema Karin UTRECHT 02:45:10
5 102 Ebbing Rosanne UTRECHT 02:50:15
6 110 Van DerWal Lieke UTRECHT 03:00:25
7 103 Hof van’t Maartje GELDERMALSEN 03:05:10
8 109 Thöene-Ockhuizen Suzanne GELLICUM 03:12:20

1/4 Triathlon Dames 40+

Plaats Start Nr. Achternaam Tussen Voornaam Woonplaats Eindtijd
1 113 Buurman Esther Krimpen a/d Lek 02:28:50
2 114 Kers-VanSanten Ilse BEESD 02:39:25
3 117 Ouwerkerk-Elteren van Martine BEESD 02:44:55
4 116 Kroeze Elizabeth BEESD 02:58:05

1/4 Triathlon Dames 50+

Plaats Start Nr. Achternaam Tussen Voornaam Woonplaats Eindtijd
1 120 Hol Tiny BEESD 02:32:20
2 124 Poll Mieke GELDERMALSEN 02:36:35
3 121 Langerveld Jorina VARIK 02:54:40
4 123 Pasmans Suzanne ZENNEWIJNEN 03:01:35

1/8 Triathlon Heren

Plaats Start Nr. Achternaam Tussen Voornaam Woonplaats Eindtijd
1 173 Piek Henry RUMPT 01:01:50
2 145 Heel van Johnny Rossum 01:04:20
3 146 Heister Erwin TERBORG 01:04:55
4 155 Keppel Melvin UTRECHT 01:06:50
5 185 Uebersezig Stefan DEIL 01:07:00
6 142 Gosselink Rob UTRECHT 01:07:05
7 181 Schop Ron DORDRECHT 01:09:15
8 148 Hek TjalfPieter JULIANADORP 01:09:20
9 141 Goedel Frans DEIL 01:10:40
10 190 Voskuil Erik DORDRECHT 01:10:55
11 130 Boselie Han GELDERMALSEN 01:11:10
12 187 Tins Remy CULEMBORG 01:12:20
13 129 Blokland Arie WAALRE 01:12:25
14 188 Verweij Dennis TIEL 01:13:10
15 169 Meulen van der Willem BEESD 01:14:50
16 193 Water van de Josinus BEESD 01:16:00
17 179 Roos de Cas CULEMBORG 01:16:00
18 192 Water van de Henk BEESD 01:16:20
19 196 Koch Ruud DEIL 01:17:00
20 194 Wit de Dirk Dalem 01:17:30
21 191 Water van de Gijsbert DEIL 01:18:55
22 167 Meteren van Remon BEESD 01:19:05
23 147 Hek van der Jacobus ARKEL 01:20:40
24 177 Rekker Tjalling DEN ILP 01:20:40
25 176 Regtien Twan BEUSICHEM 01:20:55
26 161 Oostrum van Jeffrey Deil 01:21:10
27 183 Spreen Brouwer Thijs CULEMBORG 01:21:10
28 150 Hoek van der Stephan Tiel 01:21:45
29 152 Hoven Erik CULEMBORG 01:21:45
30 154 Karreman Jens ZALTBOMMEL 01:21:55
31 134 Dijk Remco RHENOY 01:22:10
32 137 Duijzer Christiaan GORINCHEM 01:22:15
33 158 Krijgsman Arno GROESBEEK 01:23:00
34 157 Korlaar van Gijs Soest 01:23:30
35 156 Koedam Paul Culemborg 01:23:35
36 174 Regtien Arjan BEUSICHEM 01:23:35
37 180 Sangers Dick GELDERMALSEN 01:23:50
38 138 Elberts Remco DE MEERN 01:24:00
39 127 Bijl Davey DEIL 01:24:10
40 162 Lith van Bart BEESD 01:24:45
41 139 Fréhé Ben BEESD 01:25:00
42 131 Bullee Bertho BEESD 01:25:20
43 132 Bullee Frik BEESD 01:25:20
44 163 Lith van Coos BEESD 01:26:20
45 143 Groot de Reinier HAAFTEN 01:26:50
46 128 Blijenberg E. BEUSICHEM 01:27:10
47 144 Haar van der Leen BEESD 01:27:15
48 171 Smit Jan BEUSICHEM 01:28:35
49 136 Duijzer Aart GORINCHEM 01:28:55
50 195 Zwanenburg Fred HOUTEN 01:29:25
51 165 Maanen van Ramon MAARSSEN 01:31:30
52 164 Lodder Martien CULEMBORG 01:31:35
53 126 Berben Peter MAARN 01:33:50
54 184 Teeffelen van Ton RIJSWIJK 01:34:10
55 189 Vos Bert NEERIJNEN 01:36:15
56 182 Spek van der Cees ROTTERDAM 01:36:50
57 186 Valen Peter BEESD 01:37:00
58 140 Fréhé Richard BEESD 01:38:15
59 159 Kroeze Roy BEESD 01:39:00
60 135 Dingelstad Wim GELDERMALSEN 01:40:50
61 149 Hensbergen van Remco RHENOY 01:44:05
62 172 Peters Mike KERK AVEZAATH 01:46:00
63 170 Ockhuizen Theo RUMPT 02:01:35
151 Hoogeveen Mark UTRECHT DNF
166 Meindersma Wouter AMSTERDAM DNF
168 Meulen van der Harmen BEESD DNF
193 Water van de Josinus BEESD DNF

1/8 Triathlon Dames

Plaats Start Nr. Achternaam Tussen Voornaam Woonplaats Eindtijd
1 241 Veenstra Trudy Surhuisterveen 01:04:40
2 214 Heus Inge LEIDEN 01:04:55
3 237 Vries de Juriena OUD GASTEL 01:05:40
4 222 Meijden van der Heleen Herwijnen 01:07:50
5 200 Berg van den Marit CULEMBORG 01:11:10
6 204 Brenk van Marije BEESD 01:14:40
7 215 Huffmeijer Marie Jose DEIL 01:21:25
8 221 Lagerweij Anne Floor UTRECHT 01:21:30
9 228 Groeneveld Esther UTRECHT 01:22:45
10 240 Wilms Ellen OPIJNEN 01:23:30
11 231 Suurmond Femke Ravenswaaij 01:24:35
12 197 Buck Yvonne TRICHT 01:24:55
13 219 Koch-van der Spek Elisabeth DEIL 01:24:55
14 225 Riphagen-Regtien Esther RIJSWIJK GLD 01:25:30
15 212 Water  van de Femke ROTTERDAM 01:27:10
16 198 Baaijen van Antoinette Rhenoy 01:27:50
17 239 Hooff van Meno Tiel 01:27:50
18 201 Berkhout Alexandra Tiel 01:28:20
19 220 Keijzer de Sofia ROTTERDAM 01:29:45
20 205 Broek van den Machteld Geldermalsen 01:31:25
21 226 Ronde de Marcella BEUSICHEM 01:31:25
22 213 Hamster Chantal Deil 01:31:30
23 232 Valkonet Dali CULEMBORG 01:31:35
24 230 Stark Livia CULEMBORG 01:31:55
25 207 Burk van Sandra METEREN 01:32:35
26 236 Visser DeRijk Marjo TIEL 01:32:55
27 217 Kamphuis Liesbeth CULEMBORG 01:33:45
28 203 Bont de Marjolijn Sint Michielsgestel 01:35:20
29 227 Savelsbergh Maud RHENOY 01:36:20
30 224 Regtien Dini BEUSICHEM 01:38:50
31 235 Verschoor Hester BEESD 01:39:15
32 206 Broier-VanRossum Lotte RUMPT 01:39:30
33 208 Dingelstad Mireille Amsterdam 01:41:25
34 229 Spronk Geertje BEESD 01:42:00
35 233 Veen van der Liesbeth Culemborg 01:43:45
36 223 Paulussen Sigrid RIJSWIJK (GLD) 01:43:50
37 216 Jansen Thea BEESD 01:44:30
38 234 Veen van der Marieke MEERKERK 01:44:55
39 238 Waarden van Mariska KERK AVEZAATH 01:45:55
40 209 Dingelstad Tirza DEN BOSCH 01:47:45
41 218 Kersten Karin AMSTERDAM 02:15:45
210 Dreesens Lisa Breda DNF

Trio Teams

Plaats Start Nr Teamnaam Teamleden Onderdeel Woonplaats Eindtijd
1 242 Impulse Alexander Sinke Zwemmen Utrecht 02:12:55
Koen de Man Fietsen Utrecht
Marije van Halteren Lopen Aalst
2 247 Ask4Benefits Kijani 1 Tanya ten Velden Zwemmen ALKMAAR 02:19:55
Joey Hidding Fietsen ALKMAAR
Ron van Roden Lopen DEIL
3 246 Simply the Best Petra van Rooyen Zwemmen BEESD 02:22:30
Janno van Aalst Fietsen BEUSICHEM
Joey Vermeulen Lopen CULEMBORG
4 245 Komt Goed Richard Cnossen Zwemmen BEESD 02:29:00
Theus van Soelen Fietsen ZEVENHUIZEN
Ivonne de Bruin Lopen RHENOY
5 248 Met Groen Op Snelheid Marja van Binsbergen Zwemmen BEESD 02:29:30
Bert Verschoor Fietsen BEESD
Cor van Weenen Lopen BEESD
6 244 Dreamteam Marina Sterrenberg Zwemmen BEESD 02:44:15
Jurgen Versteegh Fietsen BEESD
Marrit van Alphen Lopen BEESD
7 249 De Eijkeltjes Bart van Eijkelenburg Zwemmen GELDERMALSEN 02:58:30
Co van Eijkelenburg Fietsen RUMPT
Lisa van Eijkelenburg Lopen RUMPT
243 Kogelvis Bill van der Valk Zwemmen Hoofddorp DNF
Sanne Bernhart Fietsen Hoofddorp
Hellen van der Valk Lopen Hoofddorp
250 Ask4Benefits Kijani 2 Jeanine Kocken Zwemmen Sittard DSQ
Marc van der Kort Fietsen Hoogland
Martijn Gurken Lopen Beesd